MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 4892150
*
nr 489 2150
Fåtölj
Jetson, Bruno Mathsson (1907-1988), 1967, (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 oktober 2007
kl 17:46:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/10 16:27:06
1
500 kr
5/10 17:29:03
2
400 kr
5/10 17:29:27
2
500 kr
5/10 17:29:47
2
600 kr
6/10 11:07:53
3
800 kr
6/10 11:17:47
2
1.000 kr
8/10 10:57:59
4
900 kr
8/10 10:58:28
4
1.000 kr
8/10 12:34:51
5
Vinnande bud
8/10 15:38:34
6
1.300 kr
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathson bruno mathsson bruno matsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar slitage stol stolar svensk design
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19
*
Fåtölj
nr 489 2150
Fåtölj
Jetson, Bruno Mathsson (1907-1988), 1967, (slitage)
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 oktober 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/10 16:27:06 | 1 | 500 kr |
5/10 17:29:03 | 2 | 400 kr |
5/10 17:29:27 | 2 | 500 kr |
5/10 17:29:47 | 2 | 600 kr |
6/10 11:07:53 | 3 | 800 kr |
6/10 11:17:47 | 2 | 1.000 kr |
8/10 10:57:59 | 4 | 900 kr |
8/10 10:58:28 | 4 | 1.000 kr |
8/10 12:34:51 | 5 | Vinnande bud |
8/10 15:38:34 | 6 | 1.300 kr |
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathson bruno mathsson bruno matsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar slitage stol stolar svensk design
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12 -
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59 -
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19